WS3

WS3

Szanowni Państwo

W imieniu Samorządu Województwa Łódzkiego oraz własnym mam zaszczyt zaprosić na IX Europejskie Forum Gospodarcze,któreodbędzie się w Łodzi w dniach 14-15 listopada 2016 roku.

Europejskie Forum Gospodarcze jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. To dwudniowe wydarzenie integruje regionalne i europejskie środowiska gospodarcze poprzez stworzenie platformy dialogu sprzyjającej nawiązaniu nowych oraz umocnieniu już istniejących relacji biznesowych.

Nadrzędnym celem tegorocznej edycji Forum jest zwiększenie poziomu handlu zagranicznego regionalnych przedsiębiorstw zaliczanych do grupy MŚP, dzięki czemu wydarzenie wpisuje się w działania wspierające rozwój systemu informacji gospodarczej Województwa i tym samym zwiększa rangę gospodarczą regionu łódzkiego.

Poprzednia, ósma edycja Forum przyczyniła się do zwiększenia rozpoznawalności marki Europejskiego Forum Gospodarczego. W ciągu dwóch dni obrad obfitujących w liczne panele i sesje, gościliśmy ponad dwa tysiące przedstawicieli biznesu, instytucji państwowych, samorządowych, otoczenia biznesu i nauki, w tym gości specjalnych takich jak m.in. Pana Prezydenta Lecha Wałęsę i Pana Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Wierzę, że udział w tegorocznych obradach będzie ciekawym i inspirującym doświadczeniem integrującym środowiska biznesowe, naukowe i samorządowe.

Marszałek Województwa Łódzkiego

Witold Stępień

Atmosfera Europejskiego Forum Gospodarczego to kilkadziesiąt spotkań i dyskusji, sesje plenarne, panele dyskusyjne, salony branżowe, 2200 zarejestrowanych uczestników, wiele spotkań biznesowych typu B2B i niezliczona ilość nawiązanych rozmów o współpracy.

Zobacz relację z poprzedniej edycji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress