Business&sport – dwie bramki, jeden cel!

Mówi się, że umysł sportowca jest bliski umysłowi biznesmena. Coś w tym jest. Z jednej strony ogromna dyscyplina, z drugiej ambicja i silna potrzeba nowych sukcesów. I choć znaleźlibyśmy pewnie sporo dzielących ich różnic, obie role mają jeden wspólny cel: skuteczność. Jak wykorzystać tę analogię? Jak wypromować swój biznes poprzez sport, sprawić, by był jeszcze skuteczniejszy? Jak zasilać wzajemnie oba te bieguny? Zapraszamy na dyskusję podczas X Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017!

 

Tematem panelu „Bussiness&sport” będzie promocja firmy lub produktu przez sport. Promując własną firmę tworzymy i jednocześnie budujemy trwały produkt jakim jest cykliczne wydarzenie sportowe lub Klub piłkarski. Sport można potraktować jako platformę bądź narzędzie do prezentacji długofalowej strategii firmy. Sport i Biznes to wykazanie wspólnych celów i idei, ale również zagrożeń i ryzyka.

W ramach Forum zapraszamy na panel tematyczny: BUSINESS&SPORT – DWIE BRAMKI, JEDEN CEL, który odbędzie się 17 października w godz.12.00-13.30 w sali SATIN 1.

Partner Merytoryczny: Partner Panelu: