Informacje organizacyjne

Bezpłatny udział w XI Europejskim Forum Gospodarczym obejmuje:

  • uczestnictwo w panelach
  • materiały forum
  • identyfikator
  • przerwy kawowe i lunch
  • udział w Sesji Inauguracyjnej oraz Uroczystej Gali wręczenia nagród „MOCNI W BIZNESIE”

Jak dojechać

Od południa (Katowice):
Jedź drogą E75/A1 i kieruj się na północ. Następnie jedź trasą DK1/DK12/DK8, aż będzie można wjechać na Trasę Górną/DK1. Jedź ulicą Włókniarzy, aż dojedziesz do ulicy Srebrzystej, a następnie skręć w prawo. Jedź główną ulicą, aż dojedziesz do ulicy Ogrodowej. Hotel znajduje się po lewej stronie.

Od północy (Poznań):
Jedź drogą E75/A1 i kieruj się na południe. Na węźle Łódź Północ jedź zgodnie ze znakami na A2/DK1/E75 i wjedź na A2/DK1/E75. Na węźle Stryków wjedź na trasę DK1/E75/DK14/DK71 w kierunku Łódź/Warszawa/Zgierz. Zjedź z autostrady na węźle Emilia i jedź w stronę Zgierza, a następnie Łodzi. W Łodzi jedź ulicą Zgierską na południe, aż po prawej zobaczysz Manufakturę.

Od zachodu:
Jedź autostradą A2 na wschód, na węźle Emilia zjedź z autostrady i jedź drogą DK91 przez Zgierz. W Łodzi jedź ulicą Zgierską na południe, aż po prawej zobaczysz Manufakturę.

Od wschodu:
Jedź autostradą A2 w kierunku zachodnim w stronę DK1/DK14/E75, na węźle Stryków zjedź z autostrady i jedź drogą DK14. Skręć w lewo w E75 i jedź ulicą Włókniarzy, aż dojedziesz do ulicy Srebrzystej. Następnie skręć w prawo. Jedź główną ulicą, aż dojedziesz do ulicy Ogrodowej. Hotel znajduje się po lewej stronie.

Jak dojechać ze stacji Łódź Kaliska:
Wsiądź do autobusu nr 86 jadącego w stronę przystanku Łódź Fabryczna i wysiądź na przystanku Próchnika/Gdańska. Stąd masz zaledwie dziesięć minut spacerem do hotelu.

Jak dojechać ze stacji Łódź Widzew:
Wsiądź do autobusu nr. 75A/75B jadącego w stronę Matek Polskich i wysiądź na przystanku Śmigłego-Rydza/Zbiorcza. Następnie wsiądź do autobusu nr. 96 jadącego w kierunku Rojna i wysiądź na przystanku Zachodnia/Legionów. Stąd masz zaledwie 5-10 minut spacerem do hotelu.

Jak dojechać ze stacji Łódź Fabryczna:
Wsiądź do tramwaju nr 12A/12B w stronę Rekinii (Wyszyńskiego) i wysiądź na przystanku Zielona/Kościuszki. Następnie wsiądź do tramwaju nr. 2/3/11A/11B jadącego w kierunku Teofilów/Wycieczkowa/Helenówek i wysiądź na przystanku Zachodnia/Manufaktura. Stąd masz zaledwie 5 minut spaceru do hotelu.

Informacje na temat rozkładu jazdy pociągów międzynarodowych i krajowych można uzyskać na stronie: www.rozklad-pkp.pl

Jak dojechać z Lotniska im. Władysława Reymonta:
Międzynarodowe Lotnisko im. Władysława Reymonta znajduje się zaledwie 10 km od hotelu. Wsiądź do autobusu 88A jadącego w stronę Łódź Fabryczna i wysiądź na przystanku Mickiewicza/Żeromskiego. Wsiądź do tramwaju nr. 15/17 jadącego w stronę Telefoniczna i wysiądź na przystanku Gdańska/Legionów. A stamtąd jest 5-10 minut spaceru do hotelu.

Jak dojechać z Lotniska Chopina w Warszawie:
Największy polski międzynarodowy port lotniczy, Lotnisko Chopina w Warszawie, jest położone około 130 km od Łodzi. Z lotniska najlepiej jest dojechać do hotelu samochodem lub taksówką nową autostradą.

Transport w obrębie miasta Łodzi zapewnia MPK- Łódź Spółka z o.o.
Trasy oraz rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej: www.mpk.lodz.pl