Poznaj program #efglodzkie2021

2021.10.13
‹ wróć

Co zatem znajdziemy w programie tegorocznego Forum?

  • Uroczystą sesję inauguracyjną z udziałem gości specjalnych, której partnerem merytorycznym jest Politechnika Łódzka. Tematem przewodnim tym razem będzie "Kształcenie kadr dla nowoczesnej gospodarki w dobie pandemii - szanse i wyzwania". Sesja rozpocznie się o godz. 15.15 pierwszego dnia Forum.

  • Galę Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego "Biznes na PLUS", podczas której przyznane zostaną nagrody stanowiące ogromne wyróżnienie i szczególne podziękowanie, dla przedsiębiorców, którzy konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego. Gala rozpocznie się o godz. 19.00, 28 października.

  • EFG Fashion Night, czyli pokaz mody MMC Studio. Markę MMC stworzył duet absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi - Ilona Majer i Rafał Michalak. Swoje kolekcje prezentowali na licznych pokazach w Polsce i zagranicą.

  • Koncert Anny Wyszkoni, która będzie gwiazdą drugiego dnia Forum. Piosenkarka wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka. Sama też komponuje i pisze teksty.

  • Lodzkie Export Days, na które zapraszamy trzeciego dnia Forum. Partnerem tego wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

  • Wykłady motywacyjne, które poprowadzą znani i lubiani, m.in. Tomasz Kammel, Jakub Bączek, Vital Heynen i Artur Kurasiński.

Europejskie Forum Gospodarcze to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców i wybitnych specjalistów ze świata gospodarki i biznesu, którzy dzielą się swoimi cennymi doświadczeniami. To także znakomita okazja do wyrażenia swoich spostrzeżeń i opinii, a także do poszerzenia kontaktów i nawiązywania relacji biznesowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem:
https://forum.lodzkie.pl/program