Rozpoczynamy Europejskie Forum Gospodarcze

2021.10.27
‹ wróć

I sesję panelową podczas tegorocznego Forum rozpoczęliśmy o godz 10.30. Podczas tej części spotkania odbędą się następujące panele:

  • Kwalifikacje innowacyjne dla rozwoju regionu - podczas panelu poruszona zostanie problematyka kwalifikacji innowacyjnych oraz ich znaczenia w rozwoju regionu. Głos zabiorą także pracodawcy oraz reprezentanci organizacji zrzeszających pracodawców, którzy podzielą się swoimi oczekiwaniami w kwestii innowacyjnych kwalifikacji pracowników.

  • Fundusze europejskie "na stół" - porozmawiamy o tym, jak fundusze europejskie zmieniają polskie przedsiębiorstwa. Swoimi doświadczeniami z uczestnikami wydarzenia podzielą się beneficjenci konkursów, organizowanych przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

  • Nie tylko miód - hiszpańskie doświadczenia i polskie wyzwania w biznesie społecznym - Podczas tego panelu będziemy dyskutować o tym, czy hiszpańska filozofia biznesu społecznego mogłaby się sprawdzić w polskich warunkach? Czy apele kierowane przez Asociación CON VALORES do biznesu, by sponsorował powstające przedsiębiorstwa społeczne, spotkałyby się z aprobatą w polskich warunkach?

  • Wspieranie przedsiębiorczości przez samorząd terytorialny - doświadczenia zagraniczne. Panel poświęcony wspieraniu przedsiębiorczości przez samorządy, pozwoli na wymianę doświadczeń na szczeblu międzynarodowym. To druga już edycja wydarzenia organizowanego wspólnie z Europejską Grupą Konserwatystów i Reformatorów Komitetu Regionów. Panel będzie transmitowany online.

Zachęcamy do oglądania transmisji online, do której link znajdą Państwo w naszej zakładce EKR, oraz śledzenia wydarzenia na Facebooku.