Górska Izabela

‹ wróć

Górska Izabela

Prezes, Dharma P.S.A.

Izabela Górska jest twórczynią i prezeską firmy Dharma P.S.A. – pierwszej w Polsce prostej spółki akcyjnej, która przystąpiła do emisji crowdfundingowej. Dharma to pierwsza fizyczna przestrzeń dedykowana tylko i wyłącznie kobietom, składająca się z trzech elementów: 1. kawiarnia – wspiera aspekty relacyjne i społecznościowe, strefa wydarzeń – pozwala na uczestniczenia w warsztatach skupionych wokół obszaru mindfulness oraz pracy z ciałem i showroom marek tworzonych przez kobiety dla kobiet.

Dharma to akcelerator kobiecego potencjału oraz biznes oparty na silnej, kobiecej społeczności. Do niedawna cofounderka CIC Warsaw (Cambridge Innovation Center) - kampusu wspierającego rozwój biznesu na każdym jego stadium. CIC jest globalną firma, która swój początek miała w USA, a aktualnie tworzy dzielnice innowacyjne na kilku kontynentach naszego globu. Współtworzyła projekt w Polsce i była Dyrektorem Zarządzającym w firmie od 2015 do 2021 roku.
Od 2012 do września 2015 realizowała się pracując jako Manager Business Link Warszawa, projektu Polski Przedsiębiorczej. AIP Business Link to akcelerator rozwoju biznesu. Region warszawski, którym zarządzała, stanowił największy i najprężniejszy fundament firmy z całej ogólnopolskiej sieci.
Dodatkowo wspiera polskie startupy za pośrednictwem dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i kontaktami. Prowadzi wykłady, prelekcje i szkolenia. Doradza, jak budować firmę w początkowym jej stadium, łączy potencjały osób, które zaczynają tworzyć startupy ze znanymi osobistościami świata biznesu. Pasjonuje się rynkiem nowych technologii oraz innowacyjnymi pomysłami, które można skalować globalnie. Jej motto: Innovation is no magic. It's a SKILL. Jest certyfikowanym trenerem międzynarodowej firmy Persolog®. Specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu spersonalizowanych szkoleń z zakresu podnoszenia kompetencji biznesowych, takich jak: skuteczne pozyskiwanie klientów, aktywna sprzedaż, standardy obsługi klienta, komunikacja w zespole oraz negocjacje. W latach 2008 - 2011 zdobywała doświadczenie zawodowe, reprezentując znane instytucje finansowe, między innymi Lukas Bank S.A i Expander Advisors Sp. z o. o.
Loga w stopce