Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Biznes na PLUS"

2021.10.19
‹ wróć

Nagroda "Biznes na PLUS" jest wyróżnieniem i szczególnym podziękowaniem dla wszystkich firm, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego.

W tym roku wyróżnienia zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  • Eksportowy Produkt Roku - nagroda skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy w latach 2018 - 2021 z sukcesem eksportowali swoje produkty na rynki zagraniczne.

  • Lider Innowacji - tytuł przypadnie firmie, która zasłużyła się w dziedzinie innowacyjności, a tym samym przyczynia się do rozwoju wynalazczości, transferu technologii oraz upowszechniania kultury innowacyjności.

  • Projekt Przyszłości – nagrodę odbiorą beneficjenci funduszy unijnych, wprowadzający innowacyjne produkty, technologie i takie usługi, które świadczące o dużym potencjale regionalnej przedsiębiorczości.

  • Debiut Roku - to wyróżnienie dla młodych firm, wprowadzających na rynek nowoczesne i innowacyjne produkty i technologie.

  • Świadomi w Biznesie - wyróżnienie trafi do przedsiębiorców wspierających i realizujących działania na rzecz ochrony środowiska, które pozytywnie wpływają na ogólny wizerunek firmy. Nagrodę tę przyznaje publiczność Gali i Forum.

 

Głosować można do 27 października przez stronę internetową.
Sprawdź szczegóły i zagłosuj!

 

Tegoroczną Galę poprowadzą Karolina Bielawska i Krzysztof Ibisz. Wieczór uświetni występ Anny Wyszkoni oraz pokaz mody MMC Studio.

W tym roku Gala odbywa się w formule hybrydowej. Zapraszamy do udziału w Gali w hotelu VH Andel’s Łódź, jak również do śledzenia transmisji online na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia na miejscu!