efg 2021

XIV Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2021

Kiedy: 27 – 29 października 2021 r.

Gdzie: Hotel VH Andel’s Łódź

Formuła: hybrydowa – tradycyjne, stacjonarne obrady połączone z transmisją online

Tematyka: ponad 35 paneli dyskusyjnych o tematyce: innowacje i technologia, biznes i finanse, gospodarka i społeczeństwo, przedsiębiorczość i rozwój.

Kogo gościliśmy: małe i średnie firmy; międzynarodowe korporacje; przedstawicieli samorządu i rządu; instytucje otoczenia biznesu; naukowców; studentów.

Województwo Łódzkie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów w kraju. W ubiegłym roku pomimo pandemii w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainwestowało 38 firm na kwotę ok.1,7 mld zł. Nowa sytuacja postawiła jednak przed biznesem szczególne wyzwania. Jak radzić sobie w tych niepewnych czasach? Które gałęzie gospodarki będą się rozwijać? – to pytania, na które szukaliśmy odpowiedzi podczas paneli XIV Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2021.

Województwo łódzkie ponownie stało się głównym ośrodkiem myśli gospodarczej, przestrzenią ciekawych i motywujących spotkań. Wydarzenie było doskonałą okazją do twórczej dyskusji i inspiracją do realizacji ambitnych przedsięwzięć. Forum było miejscem interesujących spotkań również dla pionierów i innowatorów różnych branż, a urozmaicona oferta tematyczna i znakomici goście sprawiły, że wydarzenie stało się doskonałą przestrzenią do ciekawych rozmów i wymiany doświadczeń.

Loga w stopce