O Forum

Wiedza, biznes, praktyka!

Europejskie Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane przez Województwo Łódzkie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Pierwsze EFG odbyło się w roku 2007, a zeszła edycja była czternastą.

Forum to miejsce spotkania tysięcy przedsiębiorców, biznesmenów, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i władz rządowych. Uczestnicy dyskutują nad perspektywami dla regionu, rozwojem gospodarczym kraju oraz możliwościami współpracy międzynarodowej.

Co roku Europejskie Forum Gospodarcze przykuwa uwagę rozmaitością podejmowanych tematów. Program obejmuje tematy z zakresu m.in. innowacyjności i konkurencyjności firm z grupy MŚP, handlu zagranicznego, pozyskania nowych rynków zbytu, nowych technologii czy zarządzania i rozwoju przedsiębiorstw.

Jednak Forum to nie tylko dyskusje przedstawicieli państwowych instytucji czy międzynarodowych korporacji. To także platforma wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie z sektora małych i średnich firm. Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja szukaniu sposobów na rozwiązywanie problemów wspólnych dla branży. Tak liczne grono biznesmenów to także doskonała szansa na poszerzenie sieci kontaktów czy znalezienie potencjalnych klientów.

Każdego roku udowadniamy, że Europejskie Forum Gospodarcze to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy, zawierania znajomości, zdobywania biznesowych kontaktów i dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz do poszukiwania nowych rozwiązań.

Najlepszą recenzją dla organizowanego rok rocznie Forum jest liczna frekwencja. Każda edycja przyciąga tysiące uczestników. Dziękując za Państwa obecność i zaangażowanie serdecznie zapraszamy na kolejną edycję.

Wiedza

  • Jak wyjść na rynki zagraniczne?
  • W jaki sposób zarządzać firmą i ją rozwijać?
  • Gdzie szukać wsparcia finansowego?

Biznes

  • Chcesz poznać nowych partnerów biznesowych?
  • W jaki sposób rozwinąć firmę i zacząć zarabiać więcej?
  • Posłuchaj rad innych przedsiębiorców i zainspiruj się do działania.

Praktyka

  • Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować?
  • Odniosłeś sukces, chcesz podzielić się doświadczaniem?
  • Nawiąż współpracę z przedsiębiorcami, naukowcami i samorządowcami.

 

Ważnym punktem Forum jest uroczysta gala Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

Ideą wydarzenia jest nagrodzenie podmiotów konsekwentnie budujących pozytywny wizerunek łódzkiego oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu.

Do zobaczenia na Forum!

 

Loga w stopce